Zlaté medaile na turnaji v Kolíně!

Naši mladí závodníci se zúčastnili Poháru města Kolína. Měli jsme zde mladší žáky, starší žáky a mladší dorostence. Celkem jsme získali čtyři medaile, 2 zlaté a 2 bronzové. Pro naše mladé závodníky to byli první závody roku a rozhodně se zde neztratili.

V kategorii U12 podal krásný výkon Martin Fujan, který všechny své čtyři zápasy s přehledem vyhrál a odvezl si tak zlatou medaili. O něco těžší to měl Vojta Šafář, který byl jedním z nejlehčích ve váhové kategorii do 35 kg. Nicméně se mu podařilo vyhrát jeden zápas, ale bohužel to nestačilo na postup z tabulky.

Kategorie U14 nám také přinesla zlatou medaili, a to zásluhou Haničky Pancnerové. Krásné třetí místo získal Daník Čekal, který po dlouhém čekání a ještě delších pauzách mezi svými zápasy, dokázal čtyřikrát vyhrát. Dostal se až do semi-finále, kde na svého soupeře již bohužel nestačil.

Poslední kategorií byla kategorie U16, kde jsme také získali zlatou medaili, a to díky Natálii Zábranské. Ve stejné věkové a váhové kategorii se prala i naše další závodnice Maruška Fujanová, která bohužel své zápasy prohrála a skončila na 4. místě.

Celý den závodníkům radila a podporovala je naše trenérka Terka Dolejšková.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci našeho klubu a gratulujeme jim ke krásným výkonům.