Máme nového mistra ČR!

Dne 4. a 5. listopadu se uskutečnili Přebor starších žáků (U14) a Mistrovství české republiky mladších dorostenců (U16) v atletické hale v Ostravě. 

V sobotu jsme získali bronzovou medaili a to zásluhou Hany Pancnerové, která svůj první zápas vyhrála, následně prohrála a pokračovala do oprav, kde všechny své zápasy zvládla a získala tím 3. místo. Dále byl nejblíže medaili Karel Bureš, který bohužel prohrál svůj boj o třetí místo a obsadil místo 5.  Marie Fujanová vyhrála dva zápasy a stačilo to na 7. místo. Adam Bureš bohužel své zápasy nezvládl a skončil bez umístění. 

V neděli se poprali naši mladší dorostenci. Nejúspěšnějším byl Marek Pancner, který vyhrál všechny čtyři své zápasy a obsadil tak 1. místo a získal titul Mistra ČR. Lucii Čepelákovou dělil od titulu Mistryně ČR opravdu jen kousek. Dostala se až do finále, kde domácí soupeřce z Ostravy podlehla a získala tím krásné 2. místo, stala se tedy Vicemistryní ČR. Dále se poprali Marek Libra, David Váňa a Natálie Zábranská, kteří své zápasy prohráli a skončili bez umístění. 

Celý víkend závodníky připravoval a podporoval David Dubský. 

Závodníci tím mají za sebou vrchol sezóny, a před sebou další neméně důležitou sezónu, na kterou se po krátkém odpočinku začnou opět tvrdě připravovat.