Úspěchy na Českém poháru v Brně

10. a 11. září se naši závodníci zúčastnili Českého poháru v Brně, kde vybojovali stříbrnou a dvě bronzové medaile.

V sobotu se na turnaji poprali dorostenci, kategorie U18. Náš oddíl reprezentovali: Martin Pancner, Jakub Kudrna, Alex Maroušek, Karolína Kabelková a Magdalena Kaletová.

Martin se po třech vyhraných zápasech probojoval do semifinále, kde podlehl závodníkovi z Maďarska a pokračoval do boje o 3. místo, které úspěšně získal. Jakub se pral ve stejné váhové kategorii, ale bohužel v prvním kole prohrál se soupeřem z Maďarska. Alex podlehl v prvním zápase a dále se již nepral. Dívky také předvedly krásné zápasy, ale bohužel to stačilo pouze na jedno 3. místo, které získala Karolína Kabelková po třech výhrách. Magdalena svůj první zápas se soupeřkou z Rakouska nezvládla.

V neděli jsme vyslali své starší žáky, kategorii U15. Naši zástupci: Marek Pancner, Marek Libra, David Váňa a Lucie Čepeláková.

Marek P. s Markem L. se spolu utkali v semifinále, po třech vyhraných utkáních. Jako vítěz vyšel Marek Pancner a dostal možnost utkat se o zlatou medaili. Svou šanci nevyužil a odvezl si medaili stříbrnou. Marek Libra ve svém posledním zápase také prohrál a skončil na 5. místě. David po první výhře prohrál s Maďarem a dále si již nepral. Lucie svůj první zápas prohrála, ale v opravách se probojovala až k finále oprav, kde prohrála. Získala další zkušenosti a 5. místo.

Závodníci se dále budou připravovat na dalších závodech a přípravu budeme směřovat k Přeborům a Mistrovstvím České republiky.